Onder het motto ‘Rotsbock jij of rotsbock ik?’ houdt Nieuw Rotsoord op zaterdag 5 oktober een Duits bierfeest. Met op de tap echt Utrechts bock- en witbier van brouwerij Van de Streek. Liever een wijntje? Dat kan natuurlijk ook. En vanzelfsprekend is er Duitse braadworst, curryworst en aardappelsalade. Voor de kinderen is er heerlijke limonade. Het feest, met live muziek van de J-Streetband, begint om 18.00 uur en duurt tot 22.30 uur.
Kom jij ook? Meld je dan aan in het theehuis of stuur een e-mail naar beheerder@nieuwrotsoord.nl.
De stichting Beroepsonderwijs en Bedrijfsleven heeft Nieuw Rotsoord in 2019 uitgeroepen tot de beste praktijkopleider in de provincie Utrecht voor het mbo in de sector voedsel, groen en gastvrijheid! Wij zijn zo trots als een pauw op deze prachtige erkenning. Binnenkort horen wij of we ook de beste van het land zijn.
Een drukte van belang op Nieuw Rotsoord tijdens het festival Expeditie Rotsoord. Op de kinderboerderij oogstte het Utrechtse blaasorkest Tegenwind veel applaus, waarna poppenspeler Rik Rikken met zijn voorstelling ‘Boer Boris gaat naar Zee’ jong en oud aan het gniffelen, huiveren en schaterlachen kreeg.

Leerlingen van het ROC Nieuwegein hebben voor Nieuw Rotsoord nieuwe zitbanken voor op het terras gemaakt en deze ook nog eens aan ons geschonken! Hartelijk dank, dankzij jullie vakmanschap kunnen onze gasten weer heerlijk genieten op het terras.

